Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim

Kolorowy pasek

Redakcja

 

Koordynator BIP:

-        sekretariat@miasteczko-slaskie.pl, (32) 393 80 01

Administrator BIP:

-        Andrzej Ogrodnik, admin@miasteczko-slaskie.pl (32) 393 80 34

Redaktorzy BIP:

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Antonik Iwona

iwona.antonik@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 38

Augustyniok Stefania

stefania.augustyniok@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 25

Cuda Anna

anna.cuda@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 22

Duda Justyna

jduda@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 29

Felka Halina

halina.felka@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 21

Gomoluch Iwona

iwona.gomoluch@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 13

Gwóźdź Halina

halina.gwozdz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 16

Kowolik Paweł

pawel.kowolik@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 29

Zuzanna Kubanek

zkubanek@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 38

Nocoń Martyna

mnocon@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 30

Kubecka Lidia

lidia.kubecka@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 15

Szweda Małgorzata

mszweda@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 28

Szulc Joanna

jszulc@ miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 37

Tomaszowski Bogdan

bogdan.tomaszowski@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 36

Tomczyk Marzena

mtomczyk@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 20

Walochnik Gabriela

gabriela.walochnik@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 37

Wosz Aldona

aldona.wosz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 20

Wosz Katarzyna

katarzyna.wosz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 39

Jerzy Żuchowicz

jzuchowicz@miasteczko-slaskie.pl

(32) 393 80 24

Metadane

Źródło informacji:Administrator
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Administrator
Data wprowadzenia:2011-06-07 15:26:17
Opublikował:Administrator
Data publikacji:2011-07-26 11:20:41
Ostatnia zmiana:2019-11-22 14:51:58
Ilość wyświetleń:8498

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij