Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Miasteczku Śląskim

Kolorowy pasek

Dyżury radnych

 

Przewodniczący Rady Miejskiej - Tomasz RESPONDEK

Wiceprzewodniczący Rady - Roman Boino, Damian Siwy

Przewodniczący Rady Miejskiej pełni dyżur w każdy poniedziałek od godz. 15.00 - 16.00 w Urzędzie Miejskim

 

L.p. Imię i nazwisko Telefon adres e-mail
1 Tomasz Respondek 693 148 572 trespondek@miasteczko-slaskie.pl
2 Damian Siwy 501 759 805 dsiwy@miasteczko-slaskie.pl
3 Roman Boino 605 062 700 rboino@miasteczko-slaskie.pl
4 Andrzej Bramowski 662 541 283 abramowski@miasteczko-slaskie.pl
5 Wojciech Janik 601 398 478 wjanik@miasteczko-slaskie.pl
6 Anna Liszka 504 321 981 aliszka@miasteczko-slaskie.pl
7 Irena Lukosz-Kowalska 512 747 103 ilkowalska@miasteczko-slaskie.pl
8 Marcin Paruzel - mparuzel@miasteczko-slaskie.pl
9 Paweł Pawlak 509 452 605 ppawlak@miasteczko-slaskie.pl
10 Zbigniew Płomiński 609 743 320 zplominski@miasteczko-slaskie.pl
11 Piotr Schneider 694 547 419 pschneider@miasteczko-slaskie.pl
12 Bogdan Skowronek 797 559 369 bskowronek@miasteczko-slaskie.pl
13 Krzysztof Sołtysik - ksoltysik@miasteczko-slaskie.pl
14 Agata Śliwa - asliwa@miasteczko-slaskie.pl
15 Dariusz Zok 607 413 002 dzok@miasteczko-slaskie.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Administrator
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Administrator
Data wprowadzenia:2011-07-26 10:44:10
Opublikował:Administrator
Data publikacji:2011-07-26 10:44:14
Ostatnia zmiana:2019-03-14 14:59:13
Ilość wyświetleń:3384

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij